אופטומטריסט בראשון לציון

אופטומטריסט בראשון לציון

אופטומטריסט בראשון לציון "אלון אופטיק" היא חנות הממוקמת בשכונת קרית גנים בעיר ראשון לציון, ניתן לבצע בדיקות ראיה מתקדמות באישור משרד הבריאות, בדיקות לרישיון נהיגה באישור משרד התחבורה, מיפוי קרנית רגיל ומורחב, מדידות לחץ תוך עיני, וזאת על ידי אלון אופטומטריסט מומחה בעל ניסיון קליני.

אלון אופטומטריסט בראשון לציון מזה כ-18 שנה בנוסף חולק את זמנו עם מרפאת העיניים במרכז הרפואי אסף הרופא בא הוא מפעיל מרפאה לאבחון ומעקב אחרי חולי קרטוקונוס ויועץ מקצועי בנושא עדשות מגע סקלרליות.

בנוסף החנות משווקת סוגים רבים של משקפי ראייה למבוגרים, ילדים ואף לתינוקות, ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי עדשות המגע כגון: עדשות מגע רכות, קשות, מולטיפוקליות ובעלות תיקון צילינדרי ובנוסף עדשות לטיפול במחלות עיניים כגון קרטוקונוס ויובש בעיניים.

שירותי התאמת משקפיים ועדשות בהתאם לעין המטופלת רק אצל האופטומטריסט שלכם בראשון לציון

בנוסף ניתן לבצע התאמה למשקפים וגם למשקפי מולטיפוקל ומשקפיים משולבים של שמש וראייה, התאמה אישית, אחריות מלאה ומחיר אטרקטיבי הם הדרך בה אנו דוגלים.

בחנות אצלנו אנו מחזיקים מלאי של עדשות משקפיים וציוד המאפשר קבלת משקפיים תוך שעה במקרה הצורך ובנוסף שירות עזרה ראשונה בתחום המשקפיים או עדשות המגע

יתכן כי אופטומטריסט בראשון לציון ניתן למצוא למכביר אך אני מקפיד להעניק שירות אישי, מקצועי, נכון וייחודי עבור כל מטופל בין אם מדובר במקרה קל או חריג כאחד.
בדיקות הראיה מבוצעת בעזרת ציוד הבדיקה המתקדם בעולם להתאמה אינדיבידואלית של פתרון ראייה עבור המטופל.

בדיקות עיניים עם תוצאות בתוך שעה

אנו מבצעים בדיקת עיניים מקיפה הכוללת מספר בדיקות על מנת להעריך את בריאות ואיכות הראייה שלך, חלקן פשוטות כמו קריאה וחלקן מורכבות, כמו סקירה של קרקעית העין.
הבדיקה תכלול דיון מעמיק בסימפטומים שלך, בבריאותך הכללית, בהיסטוריית בריאות העין שלך, מדידת מרשם המשקפיים והלחץ התוך עיני.
בדיקת העיניים יכולה לערוך בין 30 דקות ל 60 דקות.
בבדיקה אני נעזר בטכנולוגיה העדכנית ביותר לשיפור הראייה, שמירה על בריאות העין ואיתור מחלות.
מומלץ לבצע בדיקת עיניים כל שנה עד שלוש שנים, תדירות הבדיקה תלויה בגיל, בהיסטוריה העינית שלך וגורמי הסיכון.
מומלץ להביא לבדיקה את המשקפיים או העדשות בהם משתמשים, התרופות בהם משתמשים, והשאלות אותם אתה מעוניין לשאול.
יש להקפיד להיבדק אם הנך חולה בסוכרת, לחץ דם ומחלות נוספות אשר עלולות להשפיע בחומרה על העיניים.

הרבה פעמיים אני מקבל את השאלה למי ללכת להיבדק לרופא עיניים או לאופטומטריסט? והתשובה היא תלוי בצרכים שלך, האופטומטריסט עוסק בפתרון בעיות ראייה, התאמת משקפיים ועדשות מגע, רופא העיניים עוסק בבריאות העין טיפול ואבחון מחלות וניתוחים והאופטיקאי עוסק בהרכבת העדשות למשקפיים.

המיקום של אלון אופטיק אופטומטריסט בראשון לציון סמוך לצירי תנועה מרכזיים המאפשרים נגישות קלה וכמו כן חניה תת-קרקעית חינם.

ניתן להגיע בחבורה ציבורית או מרכבת משה דיין בעזרת קו 5,6 ו-173.

קרא עוד: אופטומטריסט מורשה משרד התחבורה | מחיר עדשות סקלרליות

 

צרו קשר:

× שלח הודעה לוואצפ שלנו