עדשות אורטו קיי מחיר

עדשות אורטו קיי מחיר

אורטו קיי הוא טיפול לא פולשני לתיקון ליקוי הראיה המתאים לכל גיל למטופלים הסובלים מקוצר ראיה ואסטיגמטיזם.

המחיר של עדשות אורטו קיי הוא בערך כ- 4000 ש"ח לטיפול לשתי עיניים, אורטו קיי הוא הליך מתמשך הכרוך בבדיקות חוזרות ושימוש בטכנולוגיה על מנת לבצע את ההתאמה המדויקת של העדשה על מנת שהמטופל יוכל ליהנות מחדות ראיה מריבית ולשמור על בריאות העין, עדשות אורטו קיי מחיר נקבע כתלות בפולימרים ייחודיים מהם מיוצרות העדשות ומאפשרים מעבר חמצן סופר גבוהה.

אורך החיים של העדשות הוא בין שנתיים לשלוש, שווה ערך לעלות של כ 170 ש"ח לחודש על פני שימוש של שנתיים.
יש להקפיד כי לעדשות יהיו אישורים המתאימים לשימוש כעדשות אורטו קיי כמו: FDA ואישור משרד הבריאות.

טיפול בעזרת עדשות אורטו קיי

טיפול אורטו קיי מצריך פרט לעדשות המיוחדות גם פגישות תדירות במהלך ההתאמה ולעתים אף החלפה של העדשות דבר הכלול בעלות הטיפול.

הרבה פעמים מגיעים אלינו לקליניקה אנשים שסובלים מיובש עם עדשות המגע שלהם או אי סיבולת להרכבה ממושכת פתרון זה מאפשר להם להפחית את התסמינים הנ"ל מכיוון שהשימוש בעדשות ארטו קיי נעשה רק בלילה.

התהליך מורכב מפגישת התאמה של העדשות, לאחר מכן הדרכה וקבלת העדשות, ביקורת בדרך כלל ביום שאחרי הלילה הראשון של השינה עם העדשות ולאחר מכן ביקורת שבוע ואח"כ חודש.

אחרי לילה ראשון מתקבלת הפחתה של מספר הראיה לבערך חצי מכמות הליקוי ואז אנו מספקים למטופל פתרון זמני כמו משקפיים או עדשות יומיות, לאחר שבוע אנו אמורים לקבל הפחתה של 80-100 אחוז מקוצר הראיה ובדרך כלל על שבועיים צריכה להתקבל תוצאה אופטימלית.

לעתים לאחר תחילת הטיפול יש צורך בהחלפת העדשות לעדשות חדשות על מנת להתקדם בטיפול וזה חלק מהמחיר של עדשות אורטו קיי והאחריות שלנו להתאמה.

עלויות ומחירים לעדשות אורטו לפי מותגים

  • עדשות אורטו קיי מחיר PARGON CRT הוא כ-4200 ש"ח לפי מחירון יבואן
  • עדשות אורטו קיי מחיר חברת חניתה הוא כ-3800 ש"ח לפי מחירון יבואן
  • עדשות אורטו קיי מחיר קיי מסוג EUCLID הוא כ-4200 ש"ח לפי מחירון יבואן

האם אורטו קיי מתאים לי?

אם יש לך קוצר ראיה נמוך עד בינוני ואתה מעוניין בפתרון ארוך טווח לשיפור הראיה ללא עיסוק בעדשות מגע במהלך היום ללא סיכון  וללא התערבות כירורגית אז אורטו קיי יכול להיות הטיפול המתאים עבורך אני מזמין אותך ליצור עמי קשר לבדיקת התאמה שלך לטיפול.

קרא עוד: אופטומטריסט מורשה משרד התחבורה | אופטומטריסט מומחה

 

צרו קשר:

עדשות אורטו קיי מחיר
3.5 (70%) 12 votes

× שלח הודעה לוואצפ שלנו